-CrowN(od poczatku spara grał SKWARA lecz z niewyjaśnionych przyczyn opóścił gre.)

Najlepszy zawodnik 1 połowy: LuCkY LuCkErSoN[PL]

2mecz:
Najlepszy zawodnik 1 połowy: [BS]prosto=>
Najlepszy zawodnik 2 połowy: E!K

Przebieg meczu:

Mecz zaczelismy na mapie de_aztec w Terrorystach. Od pierwszych rund była wyraźna przewaga naszego klanu(przypomnijmy iż klan [BS] grał swój 1 mecz). Wynik po 5 rundach przypisany był w całości do nas czyli 5-0 dla nas i można było powiedzieć że połowe meczy w terro wygralismy lecz znowu jak w innych meczach w nasz zespól wdarł sie przestój. Rywale doprowadzili do wyniku 3-5 i w tedy zrozumielismy że nie ma co grać na żarty. Ostatecznie urwali nam jeszcze jedną runde i wynik skączył sie na 8-4 dla nas. Potem już troszke rozluźnieni rozpoczelismy w CT. I w tej rundzie nie wiele sie działo prowadzilismy od początku do końca. Partia zakończyła sie 10-2 dla nas i smaczku mogło dodać walka o najlepszego zawodnika połowy. Ostatecznie tytuł ten przypadł CrowNowi po emocjonującej akcji. Ostatnia runda i został ostatni zawodnik a cała nasza drużyna KbK miała tyle samo fragów i CrowN nie z przypadku strzelił head shota ostatniemu graczowi [BS].Taką końcówkę chciało by sie w każdym meczu.

Drugą mape rozgrywaliśmy już na naszej czyli de dust w terrorystach. No i nic nie wskazywało na to abyśmy przegrali. Rozpoczeło sie najlepiej jak mogło czyli prowadzenie 4-0. Byliśmy już mozna powiedzieć w siódmym niebie i nagle sie coś,,rypło". Przeciwnicy odrobili straty a nawet prowadzili 5-4. Potem zmotywowaliśmy aby nie dać klapy i wyrównalismy mez do 5-5. Potem zaskoczeni akcją [BS] straciliśmy runde i było jasne że tej połowy nie wygramy. Honor uratował nam E!K i w indywidualnej akcji pokonał [BS] i doprowadził do remisu.Można było powiedzieć że to włąśnie wtedy nasz zawodnik obudził sie na stałe. Ale najlepszym graczem został Prosto=> z klanu [BS].
Kończylismy sparing w CT. I tu nie było co mówić o konkurencji runda za rundą powiekszaliśmy przewagę. Bez konkurancyjny był E!K który z runda na runde co raz większą przewagę miał nad resztą graczy. Szczerze mówiąc nie było nic ciekawego w tych rundach wygraliśmy gładko 9-3 i w całym spotkaniu 33-15. Na koniec meczu dostaliśmy gratulacje od zespołu przeciwnego i chęć rozegrania z nami rewanżu. Szczerze mówiąc to kulturalny poczatkujący tak jak my klan z wielką przyszłością. To tyle z tego spotkania.

E!K

Posty: 40

Skąd: KbK

PostWysłany: Śro 0:51, 27 Cze 2007    Temat postu:

Hehe fajny, miły klan Smile Bardzo fajnie sie grało...i mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje zagrac rewanż(oby tez wygrany przez nas)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o klanie KbK Strona Główna -> Rozegrane sparingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)