Mapa:De_dust 2

Najlepszy zawodnik 1 połowy: E!K
Najlepszy zawodnik 2 połowy: LuCkY LuCkErSoN[PL]

Przebieg meczu:
Mecz zaczelismy od Terrorystów.Od pierwszych minut mielismy kolosalną przewage byl wynik 5-0 i w tedy zaczely sie probelmy. Tracilismy cenne jak sie okazało rundy... Pierwszą połowe wygralismy pewnie bo 9-3 a zawodnikiem zasługującym na miano najlepszym to E!K. 2 połowe meczu rozpoczelismy na pełnym luzie widząc że rywale nie radzą sobie z nami i to nas zgubiło. Wtedy dostalismy potężne lanie! Gdy było 7-0 dopiero cos sie w nas ruszyło ale było juz za późno...W ostatecznosci przegralismy az 10-2 i do końca nie mogliśmy w to uwierzyć że daliśmy sie tak łatwo ograć. Ale na osłode można stwierdzić że w drugiej połowie najlepszym zawodnikiem był człowiek z naszego klanu LuCkY LuCkErSoN[PL](Czyli JA!!). Postanowilismy ostro wziąć sie do roboty. Jeszcze wygramy nie raz!!

Mecz odbył sie na serwerze Fushion ze względu na to iż jeden z członków ich klanu posiadał wersje non steam.

E!K

Posty: 40

Skąd: KbK

PostWysłany: Wto 12:28, 19 Cze 2007    Temat postu:

Myślę, że powinniśmy ten sparing wygrać....za bardzo sie rozluźnilismy po łatwej wygranie w terro i to nas zgubiło... mecz stał na wysokim poziomie i bylo duzo ładnych akcji Very Happy Ogolnie to myślę, że jak na pierwszy spar w nowym składzie był on całkiem udany...mimo porażki:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o klanie KbK Strona Główna -> Rozegrane sparingi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)