mapa: cs_assault

Najlepszy zawodnik 1 połowy:E!K
Najlepszy zawodnik 2 połowy: .:xXSiArAXx:.

Przebieg meczu:
No i można powiedzieć powtórka z rozrywki...Zaczelismy w CT. Pierwsze rundy wygralismy nadzwyczaj łatwo. prowadzilismy 6-0 i w tedy znowu stanelismy. Gdy gospodarze doprowadzili do wyniku 7-4 (co prawda było już po wszystkim gdyż gra sie do 12 rund rozegranych )ale nie moglismy uwierzyć że dalismy roztrwonić taką przewage. Potem wygraliśmy ost. runde i wygralismy 1 połowe.
2 Połowa zaczęła się źle przegraliśmy pierwszą runde aby potem wyrównac 1-1 i ponownie gospodarze odskoczyli nam na 3-1 wtedy zmoblizowalismy sie i doprowadzilismy do wyrównania. Nastepnie po znakomitej akcji E!K prowadzilismy 4-3. W ostateczności oddalismy jeszcze jedną runde po drodze do zwycięstwa ale i tak wygralismy 8-4. Niestety klan rywali okazał się niedojrzały. w ostatniej rundzie padały słowa niecenzuralne na nasz temat. Szczerze mówiąc wywołało to a nas wielkie zdumienie ale cóż niektórzy ludzie nie potrafia przegrywać...

Po tym zdarzeniu ,,nie mielismy ochoty" już z nimi grać więc nie gralismy na naszym duscie.

Spotkanie rozgrywane było na serwerze klanu Hooligans+TeaM+

E!K

Posty: 40

Skąd: KbK

PostWysłany: Wto 1:34, 26 Cze 2007    Temat postu:

Wygraliśmy w dosyć łatwy sposób. Przeciwnicy nie byli najgorsi, ale w starciu z nami nie mieli szans Najbardziej mi sie podobala akcja z jakimś nie działającym modem...Siara wyszedł z gry... po jakimś czasie powrócił i z przecietnego gracza nagle stał się najlepszym zawodnikiem połowy(niestety gdy ktos nie umie przegrywac siega po cheaty) ale jednak jego nidozwolone srodki nie pomogly im wygrac spara z nami Smile