Najlepszy zawodnik 1 połowy: LuCkY LuCkErSoN[PL]
Najlepszy zawodnik 2 połowy: E!K

2mapa:
Najlepszy zawodnik 1 połowy: E!K

Przebieg meczu:

Mieliśmy nadzieję, ze to bedzie jakis poważny sprawdzian dla naszego kalnu. Niestety ORMO to klan poprostu noobow szczegolnie JARUZEL, ktory zamiast skupić si na grze zajmowal sie wyklinaniem nas.... caly mecz przebiegal pod nasze dyktando...nie dawalismy zbytnio pograc przeciwnikom Smile W 1 połowie na mapie de_aztec mniej wiecej w połowie bylismy zmuszenia grac we 3 (eik crown cwok) poniewaz Luckiemu rozlaczyla sie neostrada i przez jakis czas nie mogl sie polaczyc sie do serwa...mysle ze poradzilismy sobie dosyc dobrze wygrywacjac 11-1.
W ostaniej połowie nie było juz praktycznie zadnej gry...była tylko walka na przezwiska stad taki wynik 7-5. Nie polecam gry z tym klanem.