PostWysłany: Sob 15:11, 07 Lip 2007    Temat postu:

Eik czemu 2 najlepsi w klanie..no moze 1..crown xD
crowN
PostWysłany: Nie 23:26, 01 Lip 2007    Temat postu: mecz

ja ci dam ty...:p jakcy najlepsi zawodnicy ja newet nie zaliczam sie do najgorszych w klanie
Kapucha123
PostWysłany: Nie 23:10, 01 Lip 2007    Temat postu: E!K - CrowN

E!K 18 - 6 CrowN

Mapa: de_dust2_long
I połowa: 11 do 1 dla E!K'a...E!K Ct, CrowN terro
II połowa: 7 do 5 dla E!K'a...CrowN Ct, E!K terro

Ten mecz można podsumować jako największy niewypał turnieju. ale wracając do opisu: Każdy gracz klanu zdawał sobie sprawę że w tym meczu spotykają sie zawodnicy najlepsi z klanu. Ale po pierwszych rundach nie mogłem uwierzyć jak łatwo E!K rozbił CrowNa. Wszyscy liczyli na jakieś zażarte widowisko a tu mozna powiedzieć nudy jak flaki z olejem. E!K zdobywał runde za runde a CrowN próbował chociaż urwać runde. E!K wygrał pierwszą połowe wynikiem 11-1 i było już chyba jasne że CrowN nie odrobi już takiej straty. No i tak też było. Co prawda druga połowa była bardziej wyrównana ale wygrana także przez E!K ale nie znacznie bo 7-5.